Kariéra

Aktuální nabídka volných pracovních pozic

kariera anafra

Systémový administrátor IT - požadavky

Náplň práce:

  • Seznámíte se s interní IT infrastrukturou a se spravovanými sítěmi zákazníků, začnete tyto technologie postupně spravovat
  • Po zapracování budete mít zodpovědnost za provoz a správu serverů, PC stanic, technologie, služeb:
    • Linux (Debian, Cloudlinux) s provozem hostingových služeb
    • Proxmox VPS
    • Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Windows
    • Správa síťové infrastruktury – routery, switche (Cisco, HP, Unifi, Mikrotik)
    • Budete realizovat a koordinovat:
      • Další vývoj a rozvoj hostingových služeb
      • Požadavky na nákup interního serverového HW pro provoz služeb
      • Budete instalovat a konfigurovat nové technologie – interní, zákazníků
      • Budete poskytovat pokročilou IT podporu kolegům a zákazníkům
      • Budete udržovat aktuální dokumentaci

Místo výkonu práce:

  • Slezská 1281, Rožnov pod Radhoštěm

Nabízíme:

  • Třísložkový plat
  • Firemní mobilní telefon
  • Školení, literatura a osobní růst na náklady společnosti
  • Práce s TOP serverovými technologiemi (Blade servery)
  • Smlouva na dobu určitou 1 rok, následně smlouva na dobu neurčitou
    • Základní hrubá mzda ve zkušební lhůtě 35.000 Kč, po zkušební lhůtě 45.000 Kč a více (dle Vašich znalostí a schopností)
    • Měsíční prémie (za realizaci interních a zákaznických projektů)
    • Roční prémie

 Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ, VŠ (optimálně technického směru) – může být i absolvent
  • Pokročilou znalost angličtiny
  • Znalost běžných linuxových serverových aplikací (Apache/Nginx, PHP, MySQL, Postfix, Dovecot, Bareos, Owncloud, Zabbix)
  • Znalost Microsoft Windows Server (Hyper-V, Active directory, Exchange)
  • Mírně pokročilé znalosti běžných síťových protokolů (DNS, SMTP, HTTP, FTP, atd.)
  • Mírně pokročilé znalosti IP sítí (routing, switching, VLAN, DHCP, VPN, IPv6, atd.)
  • Mírně pokročilé znalosti správy síťových prvků Cisco, Unifi, Mikrotik
  • Pečlivost, svědomitost, samostatnost, ochota se vzdělávat v oboru
  • Projektové myšlení
  • Zvládání práce ve stresu
  • Chápání globálních IT trendů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nástup: leden 2018 (případně dohodou)

Upřednostňujeme:

  • Znalost virtualizace KVM/VMware
  • Znalost skriptování v Bash
  • Znalost PHP
  • Praxe a zkušenosti v oboru
  • Časovou flexibilitu

Zájemci, prosím, kontaktujte nás na alena.kinclova@anafra.cz. Do e-mailu také napište, proč byste byli přínosem pro naši společnost. Připojte i Vaši fotografii.

V případě otázek volejte na 773 745 735.

Sales representative

Požadavky:

Pracovní náplň:

  •  prodejní aktivity serverových řešení Supermicro a hostingových služeb
  •  vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající

  •  Rožnov pod Radhoštěm

Požadavky:

  •  velmi dobrý přehled ve světě IT
  •  komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni
  •  vzdělání obchodního, marketingového, manažerského nebo technického směru, praxe min. 2 roky v příbuzných profesích
  •  angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem
  •  základní znalost práce s programy sady MS Office, zejména Word, Excel, PowerPoint a Outlook
  •  loajalita vůči zaměstnavateli, zodpovědnost, systematičnost
  •  aktivní řidič osobního motorového vozidla, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  •  Práci ve stabilní a prosperující společnosti působící v oboru od roku 2000
  •  Další profesní růst, zapojení do zajímavých projektů
  •  Příjemné pracovní prostředí
  •  Zavedené firemní benefity

Datum nástupu:

  •  ihned, případně dohoda

Kontakt:

Alena Kinclová : alena.kinclova@anafra.cz

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis e-mailem.

Prohlášení:

„Odesláním svého životopisu uděluji společnosti ANAFRA s.r.o. se sídlem 5. května 1109/63, 140 00 Praha 4 , IČ 26878291, zapsané v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, 250434, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. ANAFRA s.r.o. použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti.“