Portfólio produktov


SUPERMICRO patrí medzi globálnych lídrov na trhu serverových technológií. Poskytuje výkonné serverové systémy, ktoré umožňujú využitie voľne dostupných serverových komponentov, na rozdiel od ostatných výrobcov serverových technológií (tzv. vendor lock-in) a výnimočnú škálovateľnosť pri zachovaní dostupných cien. To zaručuje zákazníkom získať riešenie, ktoré pomôže optimalizovať prevádzkové náklady s možnosťou ďalšieho rozšírenia podľa vývoja požiadavkou na danú technológiu.
Blade

SuperBlade riešenie


Maximálna hustota výkonu, dostupnosť, nižšie náklady na správu, nižšia spotreba energie, optimálna návratnosť investícií a vysoká škálovateľnosť sú jedinečné výhody, ktoré odlišujú SuperBlade od iných riešení. Vnútorné 10Gbps prepojenie zaručuje maximálnu dátovú priepustnosť medzi jednotlivými servermi.SuperWorkstation


SuperWorkstation riešenie

SuperWorkstation riešenie je určené, ako do kancelárskych priestorov, tak i do rackových skríň. Vďaka svojim veľmi tichým vetráčkom si ani nevšimnete, že nemáte vo svojej kancelárii obyčajné PC, ale vskutku výkonnú pracovnú stanicu. SuperWorkstation využijete všade tam, kde je potreba špičkový výkon na dosah ruky.
SuperServer

SuperServer riešenie

Najširšia ponuka vysoko škálovateľných predkonfigurovaných riešení v prevedení 1 - 4U na trhu. Základy týchto serverov tvorí 1 - 4 procesorové základné dosky schopné pojať až 2TB RAM. SuperServer riešenia sú navrhnuté pre webhosting, serverové databázy, podnikové aplikácie, front-end servery a mnoho ďalších využití.SuperStorage

SuperStorage riešenie

Sortiment zahrňuje 2 - 4U riešenia, pričom každý server podporuje až 7 rozširujúcich PCI-E kariet a široký rad Supermicro dvojprocesorových a jednoprocesorových základných dosiek. Ponúka až 95% účinnosť napájania, redundantné chladenie a ventilátory vymeniteľné za prevádzky. Supermicro storage servery sú navrhnuté tak, aby splňovali náročné požiadavky dnešných podnikových dátových centier. Umožňuje enormnú hustotu až 90 diskov v 4U.

SuperTwin

Twin a MicroCloud riešenie

Patentované architektúry Supermicro sú základom pre  najmodernejšie serverové platformy HPC, Data Center, Cloud Computing a aplikácie Enterprise IT. MicroCloud systémy Vám umožnia umiestniť až 12 fyzických serverov do 3U. Twin servery sú medzistupňom MicroCloud a Blade server riešení pri zachovaní vysokého výkonu a horizontálnej i vertikálnej škálovateľnosti.
AMD servery

AMD ServerSupermicro ponúka i serverové riešenie založené na platforme AMD, ktoré sa vyznačuje predovšetkým vynikajúcim pomerom cena/výkon. Tieto servery sú určené predovšetkým pre špecializované paralelizované výpočty s dôrazom na vysokú škálovateľnosť AMD platformy. V blízkej budúcnosti očakávame príchod novej architektúry Zen, ktorú samozrejme Supermicro bude implementovať do svojho portfólia.

SERVEROVÝ HARDVÉR

Vďaka našej rozsiahlej zahraničnej i domácej sieti dodávateľov sme schopní rýchlo a v dostatočnom množstve zaistiť nielen Supermicro HW, ale i komponenty iných významných výrobcov a to nezávisle na zakúpení Supermicro serveru. Tento serverový HW dodávame do mnohých IT spoločností nielen v ČR, ale i v zahraničí. K jednotlivým dopytom pristupujeme vždy individuálne a snažíme sa o tie najlepšie projektové ceny.•    Chassis (Supermicro)
•    Základné dosky (Supermicro) 
•    Serverové procesory (Intel, AMD)
•    Operačné pamäte (Hynix, Samsung, Micron) 
•    Pevné disky (WD, Seagate, Toshiba, HGST)
•    SSD disky (Intel, Seagate, Samsung)
•    NVMe SSD disky (Intel)
•    Sieťové prvky (Supermicro, Solarflare, Qlogic, Emulex, Myricon, Mellanox) 
•    RAID/HBA radiče (Supermicro, LSI, Adaptec, Areca)
•    Intel Phi karty/Grafické karty TESLA (koprocesory Intel a profesionálne grafické karty NVIDIA)