Prihlásiť sa
PRIHLÁSENIE

Slovenština
  • Česky
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
EUR
0
0 Košík je prázdny
Služby NBD záruky

NBD záruky

Pre servery ANAFRA poskytujeme rozšírené záruky typu NBD (next-business-day). Záruky napr. v režimu on-site (u zákazníka) aktuálne držíme stovky serverov v Českej republike, na Slovensku či ďalších Európskych zemiach.

Název záruky

Délka záruky

Kontakt

Popis záruky

Predlžená

3 - 5 rokov

8/5

Reklamácia prebieha štandardne podľa zákona do 30 dní.

NBD v autorizovanom servisnom stredisku

2 - 5 rokov

8/5

Servisný zásah nasledujúci pracovný deň od nahlásenia závady, ktorý je vykonaný v našom servisnom stredisku.

NBD on-site

2 - 5 rokov

8/5

Servisný zásah nasledujúci pracovný deň od nahlásenia závady, ktorý je vykonaný v mieste zvolenom zákazníkom po celej SK.

NBD on-site pro IT

2 - 5 rokov

24/7

Servisný zásah nasledujúci pracovný deň od nahlásenia závady, ktorý je vykonaný v mieste zvolenom zákazníkom po celej SK. Služba je určená prevažne pre IT špecialistov a vyžaduje aktívnu spoluúčasť technika na strane zákazníka. Služba je výhodná z dôvodu telefonickej dostupnosti 24 hodín denne s možnosťou ihneď diagnostikovať vzniknutú závadu, čím je zaistený správny výber náhradných komponentov pre jej efektívne vyriešenie.

Mission critical pre IT

2 - 5 rokov

24/7

Servisný zásah behom 24 hodín od nahlásenia závady, ktorý je vykonaný v mieste zvolenom zákazníkom po celej SK. Služba je určená prevažne pre IT špecialistov a vyžaduje aktívnu spoluúčasť technika na strane zákazníka.

Mission critical 4h pre IT

2 - 5 rokov

24/7

Servisný zásah s vyriešením závady do 4 hodín od nahlásenia, ktorý je vykonaný v mieste zvolenom zákazníkom po celej SK. Služba je určená prevažne pre IT špecialistov a vyžaduje aktívnu spoluúčasť technika na strane zákazníka.

Mission critical pre EU

2 - 5 rokov

24/7

Servisný zásah behom 24 hodín od nahlásenia závady, ktorý je vykonaný v mieste zvolenom zákazníkom po celej SK. Služba nevyžaduje žiadne úkony zo strany zákazníka.

Mission critical 4h pre EU

2 - 5 rokov

24/7

Servisný zásah s vyriešením závady do 4 hodín od nahlásenia, ktorý je vykonaný v mieste zvolenom zákazníkom po celej SK. Služba nevyžaduje žiadne ďalšie úkony zo strany zákazníka.